S5 Paradigm Shift - шаблон joomla Книги

 • عضويت
 • vtem news box
 • vtem news box
 • vtem news box
 • vtem news box
 • vtem news box
 • vtem news box
 • vtem news box
 • vtem news box
 • vtem news box
 • vtem news box
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستانخوشابخراسانرضوی گفت: دانش آموزان از اصلی ترین عناصر مبارزه با استکبار جهانی هستند و نسل نوجوان امروزی با صلابت از گذشته ادامه دهنده مسیر مقاومت و مبارزه است

به گزارش صبح خوشاب،سرهنگ مصطفی ذوالفقاری روز پنجشنبه با گرامیداشت ۱۳ آبان در جمع دانش آموزان شهرستان خوشاب افزود: ۱۳ آبان چشم فتنه در آمد و امروز هم جمهوری اسلامی به پشتوانه حضور دانش آموزان و جوانان در مقابله با استکبار در اوج  اقتدار قرار دارد.
وی تصریح کرد: در روزهای  ۱۳ آبان سال ۴۳ و سالهای ۵۷ و ۵۸  سه رخداد مهم تبعید حضرت امام خمینی (ره)، اقدام وحشیانه عوامل طاغوت و شهادت دانش آموزان و دانشجویان و تسخیر لانه جاسوسی رخ داده است که همه این وقایع نماد مبارزه با استکبار تلقی می شود.
فرمانده سپاه شهرستان خوشاب گفت: تقابل روزهای گذشته سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی و آمریکایی ها در خلیج فارس و نیز موشک باران عین الاسد و سرنگون کردن پهپاد آمریکایی بیانگر شکست استکبار در منطقه است.
 
سرهنگ ذوالفقاری افزود: امروز جهانی شده گستره جبهه مقاومت برگرفته از تفکر دانش آموزان و دانشجویان سالهای ۵۷ و ۵۸ در حال شکل گیری است.
 
 وی تصریح کرد:  امروز دشمنان به سرکردگی آمریکا تلاش دارند با بزک کردن چهره استکبار، در محاسبات مسوولان و افکار نسل جوان انحراف ایجاد کنند که در این باره  جهاد تبیینی در معرفی استکبارو روشنگری جنایات آنها باید شکل گیرد.
 
سرهنگ ذوالفقاری با اشاره به توطئه های مدام آمریکا و خوی استکبار ستیزی آنها علیه انقلاب اسلامی، گفت: استکبار ستیزی یک مسئله اعتقادی است باید به شعار  مرگ بر آمریکا اعتقادی نگاه کرد و با روشنگری، اعتقاد در مبارزه با استکبار تقویت شود.
 
فرمانده سپاه شهرستان خوشاب افزود: از آغار حرکت امام (ره) در مقابله با طاغوت مبارزه با استکبار نیز شکل گرفت و این حرکت با پشتوانه مردم و حضور نوجونان،  جوانان و رزمندگان با پیروزی انقلاب اسلامی به ثمر نشست.
 
وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی همواره در معرض آماج حملات استکبار است چون با پیروزی انقلاب دست قدرتهای استکباری بر منابع مالی و نفتی کوتاه و نیز  منافع آنها در منطقه به خطر افتاده است.
 
فرمانده سپاه شهرستان خوشاب افزود:  توطئه دشمنان علیه انقلاب اسلامی تنها معطوف به دوران دفاع مقدس نبود بلکه تحریم و محاصره اقتصادی مداوم و شبیخون فرهنگی آنها با هدف تضعیف نظام جمهوری اسلامی ادامه دارد.
 
سرهنگ ذوالفقاری گفت:  استکبار جهانی با تحریم اقتصادی علیه ملت ایران و ایجاد مشکل در مسیر پیشرفت  اقتصادی و نیز  تهاجم و شبیخون فرهنگی و جنگ نرم دام های  زیادی برای انحراف جوانان از  مسیر ارزشهای  اسلام و انقلاب  پهن کرده است.
 
 وی ادامه داد: ترویج  اسلام هراسی و ایران هراسی در ساخت تولیدات سینمایی، رسانه  و مطبوعات و نیز  سیاه نمایی از فضای ایران در تولیدات آنها نمایان است.
 
فرمانده سپاه شهرستان خوشاب گفت: در بحبوحه تهدیدات توخالی نظام استکباری در اوج آرامش رهبر معظم انقلاب تحقق گام دوم را ترسیم نمودند که در این مسیر جوانان و  دانشجویان پیشتاز میدان هستند.

كاربران آنلاين

ما 137 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پیوندها

آمار سایت

212442
امروزامروز12
دیروزدیروز43
این هفتهاین هفته12
این ماهاین ماه121
کلکل212442
بیشترین 03-03-2021 : 1401