S5 Paradigm Shift - шаблон joomla Книги

  • عضويت

با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار سلطان آباد درکنارشهروندان نمازگزار اهالی محله مسجد گلشن  بعد از نماز جماعت صورت گرفت

اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار سلطان آباد با حضور درکنارشهروندان نمازگزار اهالی محله مسجد گلشن  بعد از نماز جماعت شرایطی را فراهم آوردند تا با بهره‌گیری از هم‌اندیشی و بررسی مشکلات و معضلات محلی با شهروندان به نتایجی مثبت برای رقم زدن آینده‌ای بهتر برای شهر و شهروندان دست پیدا کنند.

در ابتدای نشست حجت الاسلام  سلطانی کیا  امام جماعت مسجد ضمن خوش آمدگویی خدمت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، طی سخنانی تقدیر و تشکر ویژه خود را از شهردار محترم بابت حضوردربین نمازگزاران و گوش دادن به درد دل مردم ،این نشست ها را باعث دلگرمی و ایجاد صمیمیت بین مردم و مسئولین دانست.

 وی شهردار را فردی عملگرا توصیف کردو گفت:مردم شاهد انجام فعالیتهای عمرانی در نقاط مختلف سطح شهر هستند .سلطانی کیا به نیابت از همه شهروندان از تلاشهای بی‌دریغ شهردار و اعضای شورای شهر که با اتحاد و

همدلی زمینه‌ساز رفع مشکلات شده‌اند تقدیر و تشکر نمود..

در ادامه اهالی محله مسجد گلشن مهمترین درخواست‌های خود را در فضایی صمیمانه و از نزدیک به اطلاع شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سلطان آباد رساندند.

مهمترین موضوعاتی که اهالی این محله به آن اشاره داشتند می‌توان مشکلات جلوگیری از رها سازی آبهای فاضلاب خانگی، نیاز مبرم برخی از معابر و کوچه ها برای آسفالت ، ادامه پروژه سنگ‌فرش در بلوار اصلی امام رضا  ، افزایش سطل زباله و یا افزایش خدمات رفت و روب در سطح شهر و نیز رفع مشکلات مربوط به زمین وقف مسجد در انتهای بلوار شوشتری تعیین تکلیف وضعیت شهدای گمنام برشمرد.

رهنما فر  شهردار سلطان آباد  در این نشست ضمن تشکر از همراهی اهالی محترم و آرزوی قبولی عبادات و طلب دعای خیر از شهروندان در راستای توفیق در خدمتگزاری و جلب رضایت باریتعالی، اظهار داشتند در ابتدای کار در شهرداری تعهد نمودیم که مسیر حرکت شهرداری و رویکرد مدیریت شهری را تغییر دهیم؛ رویکردمان رویکردی باشد مبتنی بر توسعه پایدار شهری و مسیر حرکتمان را بر مبنای این رویکرد طراحی نمائیم. برای دستیابی به توسعه پایدار، مدیریت شهری باید قانونمدار و امانتدار باشد و شفاف‌سازی نماید و مسیر حرکتش برنامه‌ریزی شده و در راستای دستیابی به توسعه پایدار باشد که بحمدا… تاکنون در این مسیر گام برداشته‌ایم و مسیر حرکت شهرداری را تغییر داده‌ایم. نشست امروز نیز در راستای یکی دیگر از اصول توسعه پایدار شهری یعنی ارتباط دوسویه شهرداری و شهروندان و شفاف‌سازی و نیز اعتقاد ما به اینکه بالاترین مرجعی که باید نسبت به آنها پاسخگو باشیم و ولی‌نعمت حقیقی ما شما شهروندان هستید، شکل گرفته است.

وی افزود لازمه ماندگاری مدیریت شهری در مسیر توسعه پایدار، همراهی و مشارکت و قانونمداری و ترجیح منافع شهر و عمومی بر منافع فردی در وجود شهروندان است و لازمه مشارکت شهروندان هم وجود حس تعلق به شهر در آنها است..

شهردار سلطان آیاد در ادامه به مسائل مالی و بودجه شهرداری پرداخت و عنوان نمود تا این ساعت هنوز هیچ ریالی از اعتبارات سال 96 پرداخت نشده ولی شهرداری سلطان آباد با کمک اعضای شورای شهر ،پرسنل خدوم شهرداری و همراهی  شما مردم  توانسته تا به امروز بیش از یک میلیارد تومان در بحث سنگ فرش پیاده روهای بلوار امام رضاشرغی و غربی ،بلوار شهید شوشتری و بلوار سجاد،جداسازی آب شرب از فضای سبز و آغاز فاز اول رینگ یا همان کمر بندی شهر  انجام دهیم و امیدوارم در آینده نزدیک تمام خواسته های شما عزیزان را عملیاتی کنیم.

مرتضی رهنما فر  در بخش دیگری از سخنان خود قدرشناسی و دقت‌نظر مردم را به عنوان ولی‌نعمت شهرداری مایه دلگرمی و عامل امیدواری دانست و افزود: بسیار شرمنده می‌شویم وقتی می‌بینیم که این مردم شریف با کوچکترین خدمت بیشترین ابراز لطف و محبت را نسبت به خدمتگزاران خود دارند.