S5 Paradigm Shift - шаблон joomla Книги

  • عضويت

حجت الاسلام حیدر علی یوسف زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه خوشاب با تبریک هفته بسیج گفت:فرهنگ بسیج برخاسته از اسلام است بر خاسته از سنت پیغمبر و صحابه پیغمبر است بسیج لشگر مخلص خداست.

به گزارش #صبح_خوشاب/ خبر گزاری صدا سیما ،حیدر علی یوسف زاده افزود: بسیج باید ضد اشراف گرایی ،ضد مد گرایی  باشد همان چیزی که این روزها در جامعه و بین مسئولان نفو ذکرده ودیده شده فرزند فلان مسئول سوار خودروی می شود که در آمریکا این چنین خودروی وجود ندارد.این کاخ نشینی فرهنگ شهادت و اخلاص را تضعیف میکند .

حیدر علی یوسف زاده به اخلاص بسیج اشاره کرده گفت:اگر روزی اخلاص از بسیج گرفته شود دیگر تفکر بسیج از درون تهی می شود.بسیج یعنی یاور ولایت یعنی حرکت در محور ولایت ،که ولایت فقیه تجلی ولایت معصوم است  اگر ولایت مداری در بسیج تضعیف شود یعنی فاصله گرفتن از فرهنگ بسیج است.

یوسف زاده با اشاره به سخنان رهبری گفت:بسیج فراجناحی است و متعلق به هیچ حزبی نیست متعلق است به همه سلیقه هایی که انقلاب و ولایت فقیه را قبول دارند .

خطیب نمازجمعه #خوشاب در تعیین بسیج با اظهار اینکه فرهنگ بسیج برخاسته از اسلام و سنت پیامبر(ص) است، تصریح کرد: الفبای بسیج یعنی با خدا بودن و داشتن اخلاص در کار است.

وی با بیان اینکه بسیج ضد مصرف گرایی و تجمل گرایی است، گفت: بسیجی باید دارای اندیشه وبصیرت باشد و فراجناحی عمل کند.

حجت‌الاسلام یوسف زاده با ابراز اینکه باید از ظرفیت بسیج در اقتصاد مقاومتی استفاده شود، ابراز کرد: در ۸ سال دوران دفاع مقدس مردم در صحنه همیشه آماده و حضور داشتند و باید اقتصاد را نیز به مردم واگذار کرد تا در مقابل تحریم‌ها بتوانیم مقاوم باشیم.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ما بدون شلیک موشک و استفاده از زور به دنیا صادر شده است، اظهار کرد: امروز تفکر بسیجی ایران به دنیا صادر شده است و این تفکر بسیجی و تشکیل گروههای مردمی در سوریه و عراق بود که توانست در مقابل داعش ایستادگی کند وگرنه شش سال ارتش سوریه در مقابل دشمنانش دوام نداشت.