S5 Paradigm Shift - шаблон joomla Книги

  • عضويت

صبح روز  جمعه مورخ 1396/04/02مردم روزه‌دار، مؤمن، شهیدپرور و ولایتمدار به همراه مسئولین محترم شهرستان ، شهردار محترم وپرسنل شهرداری راس ساعت 10 صبح  همگام با سایر هموطنان و دیگر مردم آزدایخواه جهان  در روز جهانی قدس، حمایت‌ از آزادی قدس شریف را اعلام  و با آرمان های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

راهپیمایان با شعار های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، فریاد خشم و نفرت و انزجار خود را از ترور، اشغال و کشتار وحشیانه فلسطینیان سر دادند .

شرکت کنندگان در راهپیمایی پس از طی مسیر بلوار امام رضا (ع)در محل مسجد گلشن اجتماع کردند و مستمع سخنرانی مراسم روز جهانی قدس بودند .

حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه شهرستان از حضور گسترده مردم روزه دار و ولایتمدار در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد.

وی حادثه تروریستی خرداد 96 و حمله به مجلس شورای اسلامی و مرقد امام راحل(ره) توسط داعش که منجر به شهادت جمعی از مردم بی دفاع کشور شد را محکوم کرد.

همچنین در خصوص حمله موشکی سپاه به مقر داعش گفت: موشک های سپاه برای ما عزت و افتخار داشت و به خود می بالیم چرا که نیروهای نظامی و انتظامی آمادگی کامل دارند تا به وقت خود تهدید را با تهدید جواب دهند و هیچ بیم و هراسی نداریم.

در پایان مراسم قطعنامه راهپیمایی روز جهانی قدس قرائت شد که راهپیمایان با شعار الله اکبر، خامنه ای رهبر آن را تائید کردند.